КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ

Шановні партнери!

ТОВ «ПРОМІНДУСТРІЯ» з 25-ти річним досвідом роботи в сфері закупівлі та переробки відходів чорних металів пропонує свої послуги по демонтажу  металоконструкцій, виробничих ліній, будівель та споруд промислового значення, з дотриманням необхідних норм та засобів безпеки.

Професійні спеціалісти нашої компанії мають високий рівень кваліфікації і виконують роботи різної складності, починаючи з ретельного огляду об'єкту, демонтажу, різання і вивезення металобрухту  власним спеціалізованим транспортом

ТОВ «ПРОМІНДУСТРІЯ» має всю необхідну дозвільну документацію на проведення демонтажних робіт з подальшим підписанням договору про співпрацю.

Обговорюємо взаємовигідні умови співробітництва, ціни, терміни виконання робіт.

Гарантуємо Вам оптимальне співвідношення ціни, якості та оперативності виконання.

Сподіваємось побачити Вас в числі наших замовників, і впевнені, що співпраця з нами стане довготривалою та виг ідною.

З повагою,

Директор Григорій Олександрович Комаров

 

 Одна з найпоширеніших проблем – необхідність попереднього розбирання металоконструкцій. Виконання подібних робіт передбачає наявність спеціальних навичок, інструментарію та технічних пристроїв, інакше є ризик травмування та руйнувань. Всі перераховані мають співробітники нашої компанії, що здійснює в Києві прийом металевого брухту за вигідними цінами. Ми готові взяти на себе демонтажні роботи, гарантуючи оперативність та безпеку їх здійснення. Телефонуйте за вказаним на сайті телефоном та залишайте заявку для виклику команди на об'єкт!

Демонтаж металевих конструкцій будь-якої складності

Співпрацюючи з нашою компанією ТОВ «Проміндустрія», ви можете не сумніватися, що демонтаж займе мінімум часу, при цьому вам не доведеться витрачати додаткові ресурси на їхню організацію. Наші співробітники розбирають металоконструкції, будівлі та споруди промислового призначення, виробничі лінії, трубопроводи, у тому числі здійснюють висотні роботи з дотриманням необхідних запобіжних заходів. Розбирання може припускати розпилювання деталей, знесення будівель і т.д. з наступним навантаженням та вивезенням металобрухту до нашого пункту прийому.

Під час проведення робіт ми дотримуємося наступних принципів:

  1. Задіяння монтажників, газорізачів та інших працівників з багаторічним досвідом та високим рівнем кваліфікації.
  2. Застосування сучасної спецтехніки, включаючи екскаватори з навісними системами під час здійснення зносу будівель.
  3. Ретельний огляд об'єкта, оцінка ступеня складності робіт, вибір оптимального способу розбирання з урахуванням габаритів, конструктивних особливостей будівлі, щільності забудови ділянки (наявність будинків, що близько розташовані).
  4. Дотримання вимог безпеки на кожному етапі процесу розбирання.
  5. Завершує демонтаж без затримок. З кожним клієнтом ми підписуємо договір, де прописані терміни, яких ми постійно дотримуємося.
  6. Вигідні ціни на отриманий металобрухт. Наша компанія встановлює привабливі розцінки для всіх категорій клієнтів – розрахунок робиться на підставі, виду, кількості та характеристик брухту, що здається.

Щоб отримати точну інформацію, зв'яжіться з нашим менеджером за номероми +38 (067) 356 79 56 або +38 (096) 015 20 27