У будівництві арматурою називають сталеві стрижні різного перерізу і різної форми, сталеві канати, що володіють здатністю сприймати напругу, що розтягує і сколює, яке виникає від зовнішніх навантажень і власної ваги в залізобетонних конструкціях. Арматура буває постійного перерізу (з гладкими стрижнями) та періодичного профілю. Легкою називають арматуру діаметром до 12 мм, 12—40 мм — вже важка арматура.

   Арматура є основою залізобетонних плит, забезпечуючи їм додаткову жорсткість. Тому вона широко поширена у будівельній сфері та часто зустрічається у вигляді відходів після виконання будівельних робіт, реконструкції будівель, будівель, а також їх демонтажу. Разом з каркасним брухтом часто залишаються шматки та цілісні металеві куточки, швелери. Якщо у вас скупчився подібний мотлох, який точно не стане в нагоді в майбутньому, київська компанія Проміндустрія готова купити його за привабливими для вас цінами.

Скільки коштує брухт арматури

Ціна на б/в матеріал для переробки з категорії продукції складається з декількох складових:

  • марка металу;
  • розміри;
  • рівень засмічення;
  • зношеність;
  • проведення демонтажу, розпилювання прутків, ступінь складності таких робіт;
  • загальний обсяг брухту, що здається.

Щоб продати відходи максимально вигідно, проведіть передпродажну підготовку у вигляді сортування та видалення неметалевих частин. Ну і, звичайно, слід укласти угоду з нашою компанією, де розцінки завжди одні з найвищих у місті.

Алгоритм приймання

  Першим кроком до позбавлення від заваленого металевим сміттям майданчика чи ділянки стане ваш дзвінок менеджеру нашої організації. Ви повідомляєте, де і скільки потрібно забрати вантаж, уточнюєте, коли можна під'їхати для його оцінки та зважування, чи існують особливі умови, що потребують додаткових послуг (демонтаж, різання, обставини, що ускладнюють виконання заходів).

  Наші співробітники приїдуть у призначений час. Необхідний набір інструментів та обладнання дозволяє оперативно впоратися із поставленими завданнями будь-якої складності. Після завершення навантаження та зважування здійснюється розрахунок.

Переваги взаємодії з нами

Компанія з утилізації металобрухту має величезний досвід такої роботи (понад 25 років) та діє відповідно до законодавства України на підставі виданої ліцензії. Завдяки такому підходу цілком виключено недобросовісне ставлення майстрів до поставлених завдань, оскільки ми цінуємо довіру клієнтів та свою репутацію. Зі свого боку ми гарантуємо:

  • суворе дотримання договірних зобов'язань;
  • прозору систему ціноутворення;
  • забезпечення робітників необхідними інструментами, обладнанням та транспортними засобами для оперативного та якісного проведення заходів.

Будь-які питання щодо організації вивезення відходів, цін, вимог до брухту можна поставити в телефонному режимі.