Нержавіюча сталь – один з видів сталей, що зазнали процесу легування для надання металу підвищеної стійкості до процесів корозії. Ефект нержавіючої сталі досягається завдяки введенню до складу сплаву 12 і більше відсотків хрому, що перешкоджає окисленню металу. Сталеплавильні підприємства випускають жароміцні та жаростійкі марки нержавіючих сталей.

Особливості нержавіючих сплавів

Маркується нержавіюча сталь за типом серії, найбільш поширені метали 200, 300, 400 серій. Чим вище значення, тим краще властивості металу. Крім основної добавки нікелю, до складу такої сталі в невеликій кількості входять кобальт, сірка, титан, молібден, бор, фосфор, вольфрам, кремній та інші хімічні елементи. У металобрухт приймають усі види нержавіючої сталі. Метал універсальний, міцний, тому він затребуваний у різних галузях промисловості і охоче приймається заготівельниками вторсировини. З нього виготовляють:

  • інтер'єрні огорожі, перила, сходи, виготовляють декоративні вироби;
  • деталі та обладнання для нафтогазопереробки;
  • у машинобудуванні та легкій промисловості;
  • у медицині - хірургічний інструмент, і харчопромі - гастро-ємності, і т.п.

Вартість партії брухту залежить від якості, виду металу, що здається, і його складу. Це може бути стружка, більші фракції металу, вироби з нержавіючої сталі.

Прийом брухту нержавіючої сталі нашими фахівцями

Нержавіюча сталь має класифікацію за хімічним складом, буває:

  • хромонікелева (аустенітно-карбідна, аустенітна, аустенітно-феритна, аустенітно-мартенситна);
  • хромиста (мартенситна, феритна, напівферитна);
  • хромомарганцевонікелева.

Здійснити експертну оцінку, розібратися з якістю брухту, визначити категорію металу, провести правильне зважування, навантаження та вивезення брухту допоможуть кваліфіковані фахівці нашої компанії. Після того, як ви залишите заявку онлайн або зателефонуйте нам, співробітники підприємства оперативно вирішать усі організаційні питання, уточнять час та дату вивезення вторинної сировини. За необхідності робітники проведуть демонтаж конструкцій з нержавіючої сталі, здійснять передвантажувальну підготовку негабаритних фракцій металу для зручності їх транспортування.

Ми суворо дотримуємося договірних термінів, працюємо акуратно та відповідально. Наші ціни – оптимальні та вигідні, а послуги професійні та оперативні.