У рейтингу популярності кольорових металів міді немає рівних, і посперечатися з нею може хіба напівдорогоцінне срібло. Її вилучення з руди відбувається декількома способами: пірометаллургією, електролізом та гідрометалургією. Цінність брухту міді в тому, що збирання та утилізація сировини вимагає набагато менших витрат.

Особливості збору та утилізації мідного брухту

Мідний брухт оцінюється в чотирьох категоріях, що визначаються стандартами:

 1. Чистий, без будь-яких домішок.
 2. Із домішками до 5%.
 3. З вмістом у сплаві до 80% міді.
 4. Розносортний брухт металів із вмістом міді трохи більше 30%.

Вартість вторинної сировини постійно коливається, залежно від біржових котирувань металу, тому в різні періоди ціна на брухт також може змінюватися більшу чи меншу сторону.

Завдяки хімічній інертності та стійкості металу до корозійних явищ, високої електропровідності, міцності та можливості легування сплаву, мідь та деталі з неї присутні в:

 • кабельної продукції різного перерізу та призначення;
 • трансформаторні обмотки, електродвигуни;
 • котлах та кондиціонерах;
 • електродах;
 • системах водопроводу та опалення;
 • у транспортних засобах.

Мідь добре зарекомендувала себе у вологих середовищах, у тому числі і в морській воді, лугах, кислотах, спирті, фенольних смолах.

Здавання брухту на умовах взаємної вигоди

Щоб замовити послугу вивезення мідного брухту, скористайтесь одним із номерів телефонів нашої компанії або заповніть онлайн-заявку на нашому сайті. Наші фахівці проведуть оцінку брухту за такими критеріями, як:

 • вага брухту;
 • наявність домішок;
 • габарити.

Останній пункт важливий для навантаження та транспортування міді до місця утилізації. Якщо з'ясується, що вивезенню брухту має передувати процес демонтажу та дроблення негабаритних деталей, досвідчені фахівці виїдуть на місце та здійснять усі необхідні роботи у стислий термін, з використанням високопродуктивного сучасного інструменту та обладнання.

Ми забезпечимо експертну оцінку партії, точно визначимо категорію та вагу мідної вторсировини, оперативне вивезення брухту своїм автомобільним транспортом. Замовник може вибрати зручний для нього спосіб оплати та одразу ж отримає гроші за здану сировину. Даємо гарантію прозорого правочину, оформляємо всю документацію, необхідну для звітності.