Прийом чорного металу

   Якщо вас обтяжують сумні думки, невирішені проблеми чи зайві тони металобрухту, то по останньому пункту ми з радістю Вам допоможемо. Адже вивозити металобрухт, розбирати застарілі металеві конструкції та давати просвіток свіжому простору – це саме те, на чому спеціалізується наша компанія вже майже 30 років свого існування.

 Вироби з чорного металу є невід’ємною частиною побуту. І вони досить справно слугують нам багато років. Проте все має свій термін придатності. Але металобрухт навіть у вигляді застарілого хламу має цінність і відповідно свою ціну.

   Тому, якщо у вас є металобрухт, який вже вийшов з ужитку і лиш обтяжує як простір так і життя, то ми з радістю допоможемо його прибрати. Адже найкращий засіб утилізації, як з фінансового боку, так і з боку екології – здати його до спеціалізованої компанії. 
 
  Для Вашої зручності ми маємо декілька точок прийому металобрухту, розташованих у різних районах міста Києва. Ми приймаємо будь-які обсяги та різновиди брухту чорних металів, у тому числі наполовину зруйновані конструкції та обладнання. 
 
    Ви можете звернутися до наших спеціалістів, які разом з вами оцінять тонаж, якість та складність транспортування або демонтажу. Проте вирішення цих питань, як демонтаж металобрухту, прийом металобрухту ми беремо виключно на себе. З вас - бажання здати металобрухт. А наша компанія ТОВ «Проміндустрія» зробить все, щоб угода була швидкою, вигідною та простою у виконанні. 

Приймаемо брухт чорних металів

  • Чавун - сплав заліза з вуглецем, кремнієм, сіркою, марганцем, фосфором та іншими компонентами. Присутність у складі СО2 (мінімум 2,14%) забезпечує матеріалу підвищену твердість, але робить його крихким. Залежно від технології виробництва розрізняють сірий, білий, міцний і ковкий чавун, які відрізняються за кольором та фізичними властивостями.  
  • Наша компанія, що виконує прийом металобрухту та допомагає здати чавун прийме для повторного використання автомобільні деталі (кутники, трійники, гальмівні колодки), чавунні ванни, радіатори та інші побутові пристрої, а також архітектурні конструкції та промисловий брухт із даного сплаву.
  • Оцинковка – металеві листи (з вуглецевої та холоднокатаної рулонної сталі), покриті зверху шаром цинку для профілактики корозійної дії. Вибравши нашу фірму як партнера, ви зможете здати оцинковані листи будь-яких габаритів, складу та конфігурації без зайвих витрат часу та з упевненістю в отриманні солідного прибутку.

Переваги співробітництва з компанією Проміндустрія

Ми пропонуємо клієнтам:

  • комплексний підхід – ми самі здійснюємо навантаження, транспортування, вивантаження металобрухту, а за потреби виконуємо попередні демонтажні роботи;
  • привабливі ціни та індивідуальний розрахунок суми з урахуванням тоннажу, виду та характеристик металобрухту;
  • мінімальні терміни обслуговування – компанія працює без вихідних з 8.00 до 20.00, швидко обробляючи заявки та приймаючи чавунні, оцинковані вироби;
  • здачу брухту на підставі договору;
  • комфортні умови вивозу брухту – довірити вантажно-розвантажувальні та транспортні роботи нашим фахівцям.

Телефонуйте нам за номером +38 (067) 356 7956 або +38(096) 015 2027 щодня, щоб обговорити деталі співпраці, підібрати найбільш привабливий формат здачі чорного брухту та домовитись про час приїзду наших співробітників. Гарантуємо оптимальне співвідношення ціни, якості та оперативності обслуговування!