У промисловості та повсякденному житті активно використовуються вироби з чорних металів, але на певному етапі вони стають непридатними або потребують заміни. Перед власником постає питання про утилізацію, і найкращим варіантом як з фінансової точки зору, так і щодо впливу на екологію буде здати металобрухт нашої спеціалізованої компанії. Маючи в своєму розпорядженні кілька пунктів прийому, ми приймаємо будь-які обсяги та різновиди брухту чорних металів, у тому числі наполовину зруйновані конструкції та обладнання. Ваше завдання – скласти список того, чого потрібно позбутися, і звернутися за допомогою до нашої компанії ТОВ «Проміндустрія», а ми зробимо все, щоб угода була швидкою, вигідною та простою в плані організації.

Які види брухту чорних металів ми приймаємо?

  • Чавун - сплав заліза з вуглецем, кремнієм, сіркою, марганцем, фосфором та іншими компонентами. Присутність у складі СО2 (мінімум 2,14%) забезпечує матеріалу підвищену твердість, але робить його крихким. Залежно від технології виробництва розрізняють сірий, білий, міцний і ковкий чавун, які відрізняються за кольором та фізичними властивостями. Скориставшись послугами нашої компанії, ви зможете за високою ціною здати для повторного використання автомобільні деталі (кутники, трійники, гальмівні колодки), чавунні ванни, радіатори та інші побутові пристрої, а також архітектурні конструкції та промисловий брухт із даного сплаву.
  • Оцинковка – металеві листи (з вуглецевої та холоднокатаної рулонної сталі), покриті зверху шаром цинку для профілактики корозійної дії. Вибравши нашу фірму як партнера, ви зможете здати оцинковані листи будь-яких габаритів, складу та конфігурації без зайвих витрат часу та з упевненістю в отриманні солідного прибутку.

Переваги співробітництва з компанією Проміндустрія

Ми пропонуємо клієнтам:

  • комплексний підхід – ми самі здійснюємо навантаження, транспортування, вивантаження металобрухту, а за потреби виконуємо попередні демонтажні роботи;
  • привабливі ціни та індивідуальний розрахунок суми з урахуванням тоннажу, виду та характеристик металобрухту;
  • мінімальні терміни обслуговування – компанія працює без вихідних з 8.00 до 20.00, швидко обробляючи заявки та приймаючи чавунні, оцинковані вироби;
  • здачу брухту на підставі договору;
  • різні способи укладання угоди – ви можете самі привезти вироби до одного з пунктів прийому або довірити вантажно-розвантажувальні та транспортні роботи нашим фахівцям.

Телефонуйте нам за номером +38 (067) 356 79 56 щодня, щоб обговорити деталі співпраці, підібрати найбільш привабливий формат здачі чорного брухту та домовитись про час приїзду наших співробітників. Гарантуємо оптимальне співвідношення ціни, якості та оперативності обслуговування!