Латунь - результат симбіозу міді та цинку. Це найдешевший і найпоширеніший сплав із набором корисних якостей, що активно використовуються при створенні найрізноманітніших виробів у машинобудівній галузі. Його температура плавлення 88-950 ° C, він міцніший за мідь, показує хороші антикорозійні властивості. Показники міцності, пластичності можуть змінюватись в залежності від вмісту в сплаві цинку – чим його більше, тим краща якість металу. У латуні допускається до третини цинкової добавки.

Типи брухту латуні

Досвідченими фахівцями нашої компанії брухт латуні класифікується за такими категоріями, як:

  • мікс - різнорідні фракції металу з різним складом сплаву;
  • радіатори – це трубки з латуні та секції, які, як правило, складаються з пластин міді;
  • стружка - січка або спіралеподібні відходи металообробки;
  • відходи 1 і 2 категорії, відповідно обрізки та залишки стрічок, прутків, труб, листів металу, а також побутова латунь – музичні інструменти, що відпрацювали, меблева фурнітура, інтер'єрний декор та ін.

Наявність домішок у ломі латуні можна перевірити за допомогою магніту – при зниженому вмісті міді метал набуває магнітних властивостей. Після проведення перевірки співробітники компанії здійснюють прийом металу, зважування та формують ціну на партію латуні.

Приймаємо латунь за вигідною ціною

Латунь відносно стійка до лужного середовища та боїться рудничних вод, жирних кислот, сірководню, пари під високим тиском, мінеральних кислот.  Говорячи про переваги металу, слід згадати такі фактори, як:

  • успішна протидія корозії;
  • хороші технологічні якості з погляду обробки металу;
  • виражені антифрикційні властивості.

Латунні сплави поділяються на прості (мідь, цинк) та спеціальні (з додаванням свинцю, алюмінію, заліза, олова).

Метал добре переносить прісну та морську воду, спирти, антифризи, суху пару.

Досвідчені фахівці гарантують експертну оцінку та точне зважування вторинної сировини. Здаючи брухт нашої компанії, ви отримуєте оптимальну ціну та оперативне вивезення непотрібного мотлоху силами підприємства. У нашому активі власний спеціалізований автотранспорт, кваліфіковані та відповідальні фахівці, оперативність та прозоре формування ціни металу, що здається.