Компанія Проміндустрія дає можливість здати в Києві брухт різних кольорових металів:

  • Мідь – золотисто-рожевий метал з високою пластичністю, тепловою та електропровідністю. З міді виробляють сплави, а також різні вироби електротехнічної промисловості (проводи, кабель), які ми приймаємо за привабливою ціною.
  • Алюміній – простий у обробці сріблястий метал, здатний витримувати корозійну дію. У нас можна здати за високою вартістю будь-яку продукцію з ливарного, термічно зміцненого алюмінію, що деформується, починаючи від деталей автотранспорту, закінчуючи  елементами, що застосовуються в суднобудуванні.
  • Латунь – комбінація цинку з міддю, що відрізняється підвищеними антикорозійними властивостями та пружністю. Ми приймаємо брухт із простої та спеціальної латуні, а також вивозимо вироби в межах Києва (від 100 кг).
  • Бронза - мідний сплав, з'єднаний з бериллієм, алюмінієм та іншими металами для покращення властивостей. Звернувшись до нас,ви зможете дорого здати брухт з ливарної, міді, що деформується, з включенням олова або без нього.
  • Нержавіюча сталь – широко застосовуваний у різних сферах матеріал, який характеризується міцністю та стійкістю до корозії. Звернувшись до нас, ви без проблем позбавитеся старих сходів, перил, грат, альтанок, посуду, деталей обладнання, інструментарію і т.д. Приймаємо вироби з жаростійкої, жароміцної та корозійностійкої сталі без вихідних!

Телефонуйте нам за номером +38 (067) 356 79 56 або +38(096) 015 20 27 щодня, щоб обговорити деталі співпраці, підібрати найбільш привабливий формат здачі чорного брухту та домовитись про час приїзду наших співробітників. Гарантуємо оптимальне співвідношення ціни, якості та оперативності обслуговування!