Компанія Проміндустрія дає можливість здати в Києві брухт різних кольорових металів:

  • Мідь – золотисто-рожевий метал з високою пластичністю, тепловою та електропровідністю. З міді виробляють сплави, а також різні вироби електротехнічної промисловості (проводи, кабель), які ми приймаємо за привабливою ціною.
  • Алюміній – простий у обробці сріблястий метал, здатний витримувати корозійну дію. У нас можна здати за високою вартістю будь-яку продукцію з ливарного, термічно зміцненого алюмінію, що деформується, починаючи від деталей автотранспорту, закінчуючи  елементами, що застосовуються в суднобудуванні.
  • Латунь – комбінація цинку з міддю, що відрізняється підвищеними антикорозійними властивостями та пружністю. Ми приймаємо брухт із простої та спеціальної латуні, а також вивозимо вироби в межах Києва (від 100 кг).
  • Бронза - мідний сплав, з'єднаний з бериллієм, алюмінієм та іншими металами для покращення властивостей. Звернувшись до нас,ви зможете дорого здати брухт з ливарної, міді, що деформується, з включенням олова або без нього.
  • Нержавіюча сталь – широко застосовуваний у різних сферах матеріал, який характеризується міцністю та стійкістю до корозії. Звернувшись до нас, ви без проблем позбавитеся старих сходів, перил, грат, альтанок, посуду, деталей обладнання, інструментарію і т.д. Приймаємо вироби з жаростійкої, жароміцної та корозійностійкої сталі без вихідних!

Відповіді на запитання, що часто ставляться


Коли можна здати кольоровий металобрухт?

Ми працюємо щодня з 8:00 до 20:00. 


Що впливає на вартість?

Ціна розраховується з урахуванням стану, розмірів, характеристик і кількості металевого брухту, що здається.


Як здати брухт кольорового металу?

Є кілька варіантів: привезти металобрухт до одного з наших пунктів прийому, подати онлайн-заявку або в телефонному режимі, викликати наших фахівців для демонтажу та транспортування.