Сталлю прийнято називати сплави заліза, матеріал, у складі якого масова частка заліза становить найбільший відсоток, а масова частка вуглецю як мінімум 0,02%, а верхня межа вбирається у 2,14%. Вироби з різних марок даного металу широко застосовуються в машинобудуванні, приладобудуванні, автомобільному виробництві, при виготовленні побутової техніки, пристроїв, інструментів і т.д

  Згодом сталь втрачає свої початкові експлуатаційні властивості і потребують утилізації. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, наша компанія на вигідних умовах прийме відпрацьований матеріал. При необхідності наші фахівці демонтують конструкцію та неодмінно здійснять навантаження та транспортування з об'єкта. Ціна металу залежить від його стану та характеристик.

Класифікація

Хімічний склад стали ділить її на два великі види:

  • вуглецеву, що містить елементи заліза, марганцю, кремнію, сірки, фосфору та вуглець;
  • леговану, де є спеціальні добавки, що надають сплаву додаткових властивостей (стійкість до корозії, релаксаційна стійкість тощо).

Залежно від призначення:

  • будівельна, що відноситься до 1-го виду та забезпечує надійність зварних швів;
  • конструкційна, що передбачає вуглецеві з'єднання високої якості, що використовуються для виготовлення рейок, коліс залізничних вагонів,вузлів вантажопідйомників, конструкцій болтового, зварного типу тощо;
  • інструментальна, яку використовують для ножів, різаків, стамесок, свердл та інших інструментів, що використовуються як у побуті, так і у виробничих процесах.

Як ми працюємо

  Компанія Проміндустрія, що діє на ринку понад 25 років, закуповує вторинну сировину переважно з чермету. Оцінна вартість металу визначається за кількома складовими:

  • станом сталі (забур'яненість, рівень корозії, кількість сторонніх елементів, покриттів та ін.);
  • категорії та виду;
  • пропонованого клієнтом обсягу та габаритних показників вантажу.

   Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що швидко позбавитеся непотрібного вам мотлоху за високою ціною і без необхідності пошуку транспортних засобів та вантажників. У нашому парку є звичайні великовантажні машини, довгоміри та авто з маніпулятором. Терміни виконання послуги обумовлюються попередньо та суворо дотримуються. Ми точно зважимо метал, що утилізується, і здійснимо негайний розрахунок. На будь-які запитання відповімо за вказаним телефоном.