ТОВ «Проміндустрія» пропонує високі ціни на металобрухт.

 Діяльність нашої компанії торкається сфери захисту навколишнього середовища. Скільки в нашій країні сміття з металу, такого як: металеві вироби, які мають невиправний брак; відходи після виробництва та обробки чорних металів; конструкції з металу, які морально чи фізично застаріли тощо. Ці вироби можуть містити в собі чорні метали та їх сплави, а надалі, після переробки, вони послужать ще не один рік. Ми пропонуємо Вам захищати та оберігати навколишнє середовище від непотрібних речей. Ви звільняєте довкілля від виробів, які втратили свою експлуатаційну цінність, натомість отримуєте гідні гроші.

   Ціни на метал безпосередньо залежать від стану брухту, якості і габаритів. Наші кваліфіковані співробітники оцінюють обсяг та прораховують вартість металобрухту.

  Здавати металобрухт вигідно та швидко у пунктах прийому металобрухту ТОВ «Проміндустрія».

  Грамотне поводження з виробами з металу, які стали непридатними, може призвести Вас до додаткового доходу. Викидаючи на звалище об'ємні конструкції, труби або старий іржавий автомобіль, подумайте про те, що природа не зможе його сама переробити, а металургійна галузь тільки й чекає від Вас на ці матеріали. Ціни на металом Вас приємно порадують та підтвердять правильність Вашого рішення звернутися до пункту прийому металобрухту.

Вид

 

Склад

 

Ціна

грн/т

3,500,501 Габаритний, негабаритний, сталевий брухт 3500
502 Дріт, канат 2900
506 Лом чавуна 3500
509 Лом оцинковки 2500