Використання б/в металу для переробки набуває все більшої популярності, що пояснюється вигодою як для тих, хто здає брухт, так і для його кінцевих покупців. У першому випадку очевидним є позитивний момент – отримання коштів за відпрацьовані залізні елементи, у другому скорочується цикл випуску прокату. У цілому нині виграють все, оскільки уповільнюється процес виснаження природних ресурсів, при тому, що необхідна продукція не вичерпується.

Що вважається жерстю

   Жерсть - холоднокатана листова сталь, відпалена товщиною 0,10-0,36 мм з нанесеними захисними покриттями з олова або спеціальними покриттями, напр. лаком, цинком, хромом та іншими.

  Жерсть є продуктом заліза, розкочаного в дуже тонкий пласт, із захисним покриттям не менше 4-х міліметрів. Такий метал використовується в якості покрівельногозаліза, пакувальної тари, огорож, облицювання, декоративних елементів фасаду, систем водовідведення та іншого. Він відноситься до категорії чермета та утилізується через пункти прийому вторинної сировини.

Зокрема, в Києві можна позбутися листового брухту, що скупчився, скориставшись послугами компанії Проміндустрія, філії якого знаходяться в різних районах міста. Ви можете доставити жерсть самостійно або замовити вивезення вантажним авто нашого парку з використанням вантажної техніки.

Умови приймання

До брухту жерсті пред'являються певні вимоги, від відповідності яким залежить сама можливість здачі металу, що став непотрібним, але придатного для переплавлення. А саме:

  • пластина жерсті не може бути тоншою 0,5 мм або товще 4 мм;
  • розміри за периметром – 1,5 м х 0,5 м;
  • засмічення не перевищує 5% (ураження іржею, наявність сторонніх предметів, неметалевих з'єднань у самому черметі, різного роду забруднення та ін.)

Усі ці фактори впливають на підсумкову вартість. Якщо потрібно демонтаж конструкцій та порізка листів, це вважається додатковими послугами.

Розрахунок із клієнтом виконується після оцінювання наданого їм матеріалу за категорією та зважування вантажу. Наше підприємство здійснює легальну діяльність із наданням документального підтвердження угоди, що унеможливлює сам факт недобросовісного обслуговування.

Чому до нас часто звертаються

Завдяки більш 25-річному досвіду роботи у цій сфері, наше підприємство налагодило стабільну взаємодію з виробничими компаніями, і тому завжди існує попит на здачу жерсті та чермета загалом. Ми маємо власний автопарк, штат постійних співробітників і не потребуємо залучення посередників чи сторонніх спеціалістів.