ТОВ «Проміндустрія» запрошує до співпраці фізичні та юридичні особи. Ми приймаємо металовироби в декількох приймальних пунктах міста Києва, а такожвиїжджаємо на об'єкти, розташовані в Києві та київській області. Всі питання можна вирішити за тел. 067 356-79-56, 096 015-20-27.

  Вироби з металу вироблятимуть жодне десятиліття, внаслідок чого вже накопичився цілий спадок на кілька поколінь вперед застарілого металевого сміття. 

  Вживані металовироби  та їх частини зустрічаються повсюдно, а саме: на будівлях часто можна зустріти обладнання та металоконструкції, які стали непридатними і лежать важким вантажем на купі зі сміттям; у дворах будинків стоять старі машини без коліс і шибок, які вже не їздили років 10 і вже швидше за все не поїдуть; зламані пральні машини, газові та електроплити викидають на звалища і т.д. Адже скільки металу просто зникає даремно? І найстрашніше для нашої екології та навколишнього середовища, що все це сміття накопичується, оскільки природа не може його поглинути і розкласти. А металургійна галузь може зробити це! Для цього необхідно відвезти металовироби в пункт прийому металобрухту або викликати бригаду на свій об'єкт. Своїм рішенням, а згодом і дією, Ви рятуєте природу від негативного впливу цивілізації, отримуєте грошову винагороду та даруєте друге життя своєму сміттю.

  В наш час тільки зростають обсяги виробництва виробів із чорних металів, а отже, і збільшується кількість непридатних матеріалів, які можна заново переробити. Важливим моментом у виробництві сталі з брухту чорних металів є те, що цей процес є екологічно безпечнішим, ніж виробництво тих самих товарів із природних копалин. Процес видобутку, очищення та збагачення залізняку тягне за собою шкідливі викиди в навколишнє середовище.